Urartu

Yaşanan mekânlarda farklılık, şıklık ve doğallık arayışı yeni akımları da ortaya çıkartmaktadır. Şık ve kullanışlı tasarımlar arayanlar için, kültür tuğlası çok doğru bir seçimdir. Eskiden beri kullanılan bu tasarımlar, gün geçtikçe daha çok talep görmektedir. Kültür tuğlası, tuğlanın doğal rengi olan kiremit renginde üretildiği gibi, farklı renklerde de üretilebilmektedir. Malzeme değişmese de tasarımını çeşitlendirmek mümkündür.

Yeni malzemelerle, tarihi, eski bir mekân görüntüsü yakalamak isteyenler için Barok tuğla güzel bir tercihtir. Kültür tuğlası malzeme olarak çimento ve kumdan üretilir. Bu doğal malzemeler, hem şıklık hem de sağlıklı mekânlar sunmaktadır. Barok tuğla, mekâna nostaljik bir hava katacaktır. Geçmişin güzelliğini, kaliteli malzemeler eşliğinde mekânınızda yaşatmanız mümkündür. Ayrıca farklı bir tasarımla mekânın havasını değiştirebilirsiniz.


410 Roma
411 Antik
412 Ahlat
413 Beyaz
414 Karamel
415 Luna
416 Dark
417 Krem
418 Olimpos
419 Side
420 Kırac
421 Kas

Ebatlar
Kalınlık Min:1,5cm / Max: 2,5cm
Ağırlık 1m2/20 Kg
Uv Dayanımı Güneşten Etkilenmez
Nem Tepkisi Su ve Nem Geçmirmez
Kullanım Alanı İç ve Dış Mekan

Detaylar: Modüler yapısı uygulama kolaylığı sağlar. Yoğun dokulu yüzeyi onun gücünü pekiştirir. Modern yapılara çok uygundur.