Kasım 23, 2020
dekoratif kültür tuğlası

Kültür Tuğlaları

Kültür TuğlalarıMakalenin İçerikleriKültür Tuğlaları Kültür Tuğlası Kullanım Alanları Kültür Tuğlası Fiyatları    Kültür tuğlaları geçmiş dönemlerden bu yana kullanılan yapı malzemeleri arasında yer alan kültür tuğlaları günümüzde de […]
Ekim 14, 2020
dekoratif kültür taşları

Dekoratif taş

Son yıllarda en çok kullanılan dekorasyon malzemeleri arasında yer alan dekoratif taş modelleri tasarımcılarımızın çokca kullandığı ürünler arasında bulunmaktadır. Balkon ve teraslarda doğal çözümler sağlayan dekoratif taşlar sayesinde doğal bir ortam görünümü elde edilir. Klasik ve sıkıcı tasarımların aksine modern ve derin mimari anlayışı olarak görülen dekoratif taşlarla doğaya özlem giderilmektedir. Firmamız aracılığı ile sunulan dekoratif taş seçenekleri ile kaliteyi mekanlarınızla buluşturabilirsiniz.
Eylül 9, 2020
olivinstone

Olivinstone Tuğla Kaplama

Mekanların dekoratif açıdan daha şık durması için kullanılan pek çok taş ve tuğla modelleri bulunmaktadır. Özellikle olivinstone-tuğla-kaplama ürünlerinden olan kültür tuğlası günümüzde daha yaygın bir hale gelmektedir. Mekan dekorasyonuna önem veren kişilerin ilk tercihleri kültür tuğlaları olmaktadır.
Eylül 9, 2020
kaplama taşları

Antalya-Dekoratif Taş

Son yıllarda dekoratif taş ürünleri evlerde veya ofislerde sıklıkla tercih edilmeye başlanmıştır. Duvarlarda dekoratif amaçlı kullanılan kaplama ürünleri tamamen doğal taş lardan yapılmaktadır. Özellikle iç mekanlarda kullanılan Antalya-dekoratif-taş ürünleri mekanlarda en doğal havayı sunmaktadır.
Ağustos 29, 2020
dekorasyon önerileri

Antalya Taş Kaplama

Antalya taş kaplama Son zamanların modası olan dekoratif malzemelerden birisi taş kaplama duvarlardır. Özellikle taş kaplamaların hayatımıza girmesinden bu yana pek çok alanda evlerde veya ofislerde...
Ağustos 29, 2020
dekoratif tuğla modelleri

Antalya Duvar Kaplamaları

Kültür tuğlası ve taşlarını bünyesinde barındıran duvar-kaplamaları uygulandığı mekanların çok daha dekoratif görünmesini sağlıyor. Müşteriler ev, ofis ve iş yerleri için düşündükleri kaplama modellerini kataloglardan seçebilir. Onlarca farkı renk uygun fiyat garantisiyle sunuluyor.
Ağustos 11, 2020
dekoratif kültür taşları

Kültür Tuğlası Fiyatları

Her bütçeye uygun kültür tuğlası  sayesinde artık mekanlar bambaşka bir havaya bürünecek. Mekanın yapısına ve bütünlüğüne uyum sağlayacak olan tasarım lar, olivinstone kalitesi ile uzun yıllar […]
Ağustos 11, 2020
barok tuğla beyaz

Uygun Fiyatlı Duvar Kaplamaları

Yapısal bir bütünlük sunan duvar kaplamaları günümüzün en popüler dekoratif tasarımları içerisinde yer alıyor. Her açıdan sağladığı gerçekçi etki ile beraber ayrıca kolay bir kullanım olanağı […]
Aralık 23, 2019
Tuğla Görünümlü Kaplamalar

Tuğla Görünümlü Kaplamalar ve Özellikleri

Duvar Kaplama Çeşitleri Farklı özelliklere ve modellere sahip taş kaplama çeşitleriyle bulunuyor. Amaca uygun şekilde ele alınan tuğla kaplama çeşitleri, özellikle dekoratif açıdan oldukça şık bir görünüm sağlamaktadır. Tabii fiziksel olarak sağladığı özellikler nedeniyle de taş duvar modelleri değerlendiriliyor. Önemli olan ihtiyacı uygun ve mekana uyumlu tuğla duvar çeşitlerini kullanmaktır.
Aralık 16, 2019
tuğla duvar kaplama

Duvar Kaplama Çeşitleri

Duvar Kaplama Çeşitleri Farklı özelliklere ve modellere sahip taş kaplama çeşitleriyle bulunuyor. Amaca uygun şekilde ele alınan tuğla kaplama çeşitleri, özellikle dekoratif açıdan oldukça şık bir görünüm sağlamaktadır. Tabii fiziksel olarak sağladığı özellikler nedeniyle de taş duvar modelleri değerlendiriliyor. Önemli olan ihtiyacı uygun ve mekana uyumlu tuğla duvar çeşitlerini kullanmaktır.
Aralık 7, 2019
taş tuğla kaplama

Taş Kaplama Duvar Şıklığı

Doğal bir görüntü oluşturmak ve şık etki yaratabilmek için taş kaplama günümüzde yoğun olarak değerlendiriliyor. Estetik açıdan gerçekçi bir görünüm ortaya çıkaran tuğla kaplama, özellikle hoş görüntüsüyle mekanı canlandırmaktadır. Alanın yapısına ve boyutları ile kişisel isteklere bağlı olarak farklı taş duvar çeşitleri ele alınabiliyor. Böylece mekan tamamen doğal bir yapı oluştururken, tuğla duvar istenilen görsel şıklığı net şekilde ortaya çıkarmaktadır.
Aralık 5, 2019
Dekoratif Taş Önerileri

Dekoratif Taş Kaplama Önerileri

Farklı ve yeni bir ambiyans oluşturmak isteyenler, dekorasyon önerilerine açık olmaktadır. Dayanıklı yapısı ve doğal görünümleri ile taş kaplama yeni bir alternatiftir. Geleneksel tasarım arayanlar için tuğla kaplama önerilmektedir. Her türlü mekana uygun olan taş duvar mekana harika bir boyut kazandırmaktadır. Sağladığı sıcak ve nostaljik görünümü sebebi ile tercih edilen tuğla duvar sayısız renk ve ebatta tasarlanmaktadır.
Ağustos 15, 2019

Tuğla Kaplama Ürünleri Rengi Solar Mı?

Son beş yıl içerisinde hem iç hem de dış dekorasyonlarda büyük bir rağbet oranıyla talep edilen tuğla kaplama seçenekleri sunduğu ek avantajlar neticesinde tercih sebebidir. Son derece şık görünümlere ev sahipliği yapan bu uygulamalar her ölçüye göre yapılabilmektedir. Ustaların ve personellerin ortaklaşa çalışmalarıyla hızlı, güvenli ve estetik bir hizmet ölçeği sunuluyor. Henüz bu uygulama ile tanışmamış olanların sıklıkla sorduğu sorular ve merak ettiği konular bulunmaktadır.
Temmuz 30, 2019

Tuğla Duvar Nasıl Uygulanır?

Tuğla duvar örme, maharet gerektirdiği kadar bilgi, beceri ve planlama gerektirir. Her şeyden önce gerekli malzemeler hazırlanıp, duvarın nasıl yapılacağı konusunda net bir plan yapılır. İşte sizler için araştırdığımız tuğla duvar nasıl uygulanır sorusunun cevabı.
Temmuz 26, 2019

Kültür Tuğlası Nedir?

Mekanların dekoratif ve mimari akımdan daha şık durması için kullanılan taş yapılardan birine kültür tuğlası deniyor. Geçmiş dönemlerde oldukça yaygın olarak kullanılan bu taşlar, günümüzde daha da yaygın bir hale gelmiştir. Özellikle mekan dekorasyonuna önem verenlerin ilk tercihleri arasında kültür tuğlalarının yer aldığını söyleyebiliriz.
Temmuz 23, 2019

Kültür Tuğlası Nasıl Uygulanır?

Özel kalıpların kullanıldığı ve kaliteli malzemeler eşliğinde üretimi sağlanan kültür tuğlası, konusunda tecrübe sahibi uzman ellerde uygulanmaktadır. Mekanın boyutlarına ve kişisel isteklere bağlı olarak değişik ölçülerde hazırlanan tasarımlar, dikkatli şekilde duvara monte edilir.
Temmuz 23, 2019

Kültür Tuğlası Nasıl Üretilir?

Her mekanın farklı odalarına tamamen doğal bir görüntü sunan kültür tuğlası, sunduğu görsel şıklığın yanı sıra fiziksel açıdan da rahat bir kullanım sağlıyor. Son dönemlerde dekoratif amaçlı çok fazla değerlendirilen bu tasarımlar, tamamen gerçekçi bir etkiyi duvarlara taşıyor.
Temmuz 17, 2019

Kültür Taşı Nasıl Üretilir?

Dekoratif amaçlı kullanılan ve tamamen doğal bir görüntü sunan kültür taşı, profesyonel ellerde uzman el işçiliği ile hazırlanmaktadır. Belirlenmiş kalıpların şeklini alan ve farklı renklerle hazırlanan tasarımlar, şık ve zarif görüntüsüyle hem işyerlerinde hem de evlerde değerlendirilmektedir.
Temmuz 9, 2019

Kaplama Tuğla Nasıl Uygulanır?

İç mimaride sıklıkla kullanılan tuğla kaplama, tüm mekanlara şıklık katmaktadır. Modern ve dekoratif bir görünüm sağlamaya yardımcı olduğu da bilinen bir gerçektir. Bu özelliği sayesinde kaplama tuğla evlerde, kafelerde, barlarda ve daha birçok alanda tercih edilmektedir. Duvara tuğla kaplama uygulaması iç mimarların projelendirme aşamasında tercih ettiği kabul edilmektedir.
Temmuz 5, 2019

Dış Cephe Tuğla Kaplama Nasıl Yapılır?

Binaların dış cephesi için tuğla kaplama son zamanlarda sıklıkla tercih edilmektedir. Özellikle villaların, iş yerlerinin ve binaların dış cephesi için tercih edilen tuğla kaplama dekoratif bir görünüme sahiptir. Binanın nostaljik, aynı zamanda modern görünüm kazanmasına da destek sağladığı bilinen bir gerçektir.

Olivinstone kültür taşları ve tuğlaları içerikli her türlü bilgiye ulaşabilir. Üretimini yaptığımız dekoratif taş ve tuğla ürünleri hakkında sorularınıza cevap bulabilirsiniz.

Antalya kültür taşı nereden alınır, kültür taşı nasıl uygulanır , kültür tuğlası modelleri ve renkleri konusunda genel bilgi sahibi olabilmek için blog yazılarımızı okuyabilir, iletişim bölümünden destek birimimize ulaşabilirsiniz.