Aralık 23, 2019
Tuğla Görünümlü Kaplamalar

Tuğla Görünümlü Kaplamalar ve Özellikleri

Duvar Kaplama Çeşitleri Farklı özelliklere ve modellere sahip taş kaplama çeşitleriyle bulunuyor. Amaca uygun şekilde ele alınan tuğla kaplama çeşitleri, özellikle dekoratif açıdan oldukça şık bir görünüm sağlamaktadır. Tabii fiziksel olarak sağladığı özellikler nedeniyle de taş duvar modelleri değerlendiriliyor. Önemli olan ihtiyacı uygun ve mekana uyumlu tuğla duvar çeşitlerini kullanmaktır.
Aralık 16, 2019

Duvar Kaplama Çeşitleri

Duvar Kaplama Çeşitleri Farklı özelliklere ve modellere sahip taş kaplama çeşitleriyle bulunuyor. Amaca uygun şekilde ele alınan tuğla kaplama çeşitleri, özellikle dekoratif açıdan oldukça şık bir görünüm sağlamaktadır. Tabii fiziksel olarak sağladığı özellikler nedeniyle de taş duvar modelleri değerlendiriliyor. Önemli olan ihtiyacı uygun ve mekana uyumlu tuğla duvar çeşitlerini kullanmaktır.
Aralık 7, 2019
Taş Duvar Kaplama Şıklığı

Taş Kaplama Duvar Şıklığı

Doğal bir görüntü oluşturmak ve şık etki yaratabilmek için taş kaplama günümüzde yoğun olarak değerlendiriliyor. Estetik açıdan gerçekçi bir görünüm ortaya çıkaran tuğla kaplama, özellikle hoş görüntüsüyle mekanı canlandırmaktadır. Alanın yapısına ve boyutları ile kişisel isteklere bağlı olarak farklı taş duvar çeşitleri ele alınabiliyor. Böylece mekan tamamen doğal bir yapı oluştururken, tuğla duvar istenilen görsel şıklığı net şekilde ortaya çıkarmaktadır.
Aralık 5, 2019
Dekoratif Taş Önerileri

Dekoratif Taş Kaplama Önerileri

Farklı ve yeni bir ambiyans oluşturmak isteyenler, dekorasyon önerilerine açık olmaktadır. Dayanıklı yapısı ve doğal görünümleri ile taş kaplama yeni bir alternatiftir. Geleneksel tasarım arayanlar için tuğla kaplama önerilmektedir. Her türlü mekana uygun olan taş duvar mekana harika bir boyut kazandırmaktadır. Sağladığı sıcak ve nostaljik görünümü sebebi ile tercih edilen tuğla duvar sayısız renk ve ebatta tasarlanmaktadır.
Ağustos 15, 2019

Tuğla Kaplama Ürünleri Rengi Solar Mı?

Son beş yıl içerisinde hem iç hem de dış dekorasyonlarda büyük bir rağbet oranıyla talep edilen tuğla kaplama seçenekleri sunduğu ek avantajlar neticesinde tercih sebebidir. Son derece şık görünümlere ev sahipliği yapan bu uygulamalar her ölçüye göre yapılabilmektedir. Ustaların ve personellerin ortaklaşa çalışmalarıyla hızlı, güvenli ve estetik bir hizmet ölçeği sunuluyor. Henüz bu uygulama ile tanışmamış olanların sıklıkla sorduğu sorular ve merak ettiği konular bulunmaktadır.
Temmuz 30, 2019

Tuğla Duvar Nasıl Uygulanır?

Tuğla duvar örme, maharet gerektirdiği kadar bilgi, beceri ve planlama gerektirir. Her şeyden önce gerekli malzemeler hazırlanıp, duvarın nasıl yapılacağı konusunda net bir plan yapılır. İşte sizler için araştırdığımız tuğla duvar nasıl uygulanır sorusunun cevabı.
Temmuz 26, 2019

Kültür Tuğlası Nedir?

Mekanların dekoratif ve mimari akımdan daha şık durması için kullanılan taş yapılardan birine kültür tuğlası deniyor. Geçmiş dönemlerde oldukça yaygın olarak kullanılan bu taşlar, günümüzde daha da yaygın bir hale gelmiştir. Özellikle mekan dekorasyonuna önem verenlerin ilk tercihleri arasında kültür tuğlalarının yer aldığını söyleyebiliriz.
Temmuz 23, 2019

Kültür Tuğlası Nasıl Uygulanır?

Özel kalıpların kullanıldığı ve kaliteli malzemeler eşliğinde üretimi sağlanan kültür tuğlası, konusunda tecrübe sahibi uzman ellerde uygulanmaktadır. Mekanın boyutlarına ve kişisel isteklere bağlı olarak değişik ölçülerde hazırlanan tasarımlar, dikkatli şekilde duvara monte edilir.
Temmuz 23, 2019

Kültür Tuğlası Nasıl Üretilir?

Her mekanın farklı odalarına tamamen doğal bir görüntü sunan kültür tuğlası, sunduğu görsel şıklığın yanı sıra fiziksel açıdan da rahat bir kullanım sağlıyor. Son dönemlerde dekoratif amaçlı çok fazla değerlendirilen bu tasarımlar, tamamen gerçekçi bir etkiyi duvarlara taşıyor.
Temmuz 17, 2019

Kültür Taşı Nasıl Üretilir?

Dekoratif amaçlı kullanılan ve tamamen doğal bir görüntü sunan kültür taşı, profesyonel ellerde uzman el işçiliği ile hazırlanmaktadır. Belirlenmiş kalıpların şeklini alan ve farklı renklerle hazırlanan tasarımlar, şık ve zarif görüntüsüyle hem işyerlerinde hem de evlerde değerlendirilmektedir.
Temmuz 9, 2019

Kaplama Tuğla Nasıl Uygulanır?

İç mimaride sıklıkla kullanılan tuğla kaplama, tüm mekanlara şıklık katmaktadır. Modern ve dekoratif bir görünüm sağlamaya yardımcı olduğu da bilinen bir gerçektir. Bu özelliği sayesinde kaplama tuğla evlerde, kafelerde, barlarda ve daha birçok alanda tercih edilmektedir. Duvara tuğla kaplama uygulaması iç mimarların projelendirme aşamasında tercih ettiği kabul edilmektedir.
Temmuz 5, 2019

Dış Cephe Tuğla Kaplama Nasıl Yapılır?

Binaların dış cephesi için tuğla kaplama son zamanlarda sıklıkla tercih edilmektedir. Özellikle villaların, iş yerlerinin ve binaların dış cephesi için tercih edilen tuğla kaplama dekoratif bir görünüme sahiptir. Binanın nostaljik, aynı zamanda modern görünüm kazanmasına da destek sağladığı bilinen bir gerçektir.
Temmuz 5, 2019

Dekoratif Tuğla Nerede Satılır?

Tuğlalar, eski çağlardan beri binaların ve duvarların temel yapı malzemesi olarak kullanılıyorlar. El yapımı tuğlaların ortama kattıkları doğallık, sağlamlık ve huzurun etkisiyle günümüzde dekoratif amaçlı olarak da kullanılıyorlar.
Şubat 25, 2019

Dekoratif Taş Nereden Alınır?

Her açıdan üstün özellikler getiren ve tamamen doğal bir görüntü sergileyen dekoratif taş modelleri, kullanım açısından artık geniş bir alana sahip. Kafe veya bar ve restoran gibi alanların yanı sıra evlerin odalarında da zarif ve şık bir görüntü sunuyor. Tabii dekoratif amaçlı kullanılan bu ürünleri değerlendirmek için mutlaka güvenilir, profesyonel düzeyde hizmet sağlayan firmalardan destek elde etmek gerekmektedir.