Alaçatı

Duvarların daha şık görünmesi için artık dekoratif taş kullanımı çok fazla talep edilmeye başlanmıştır. Sıradan ve sade görünen yüzeyler, dekoratif taşlarla daha iddialı bir görünüme dönüşmektedir. Yaşam alanlarınızda görmek istediğiniz modernizmin açığa çıkmasınıda ayrıca sağlamaktadır. Dekorasyonun açığa çıkması için artık dekoratif taş kullanımına ihtiyaç duyulmaktadır. İstediğiniz renk ve şekillerde tasarlanmış olan dekoratif taşlarla, yaşam alanlarınızın şık olmasını sağlayabilir, duvarlarınızı daha benzeriz hale dönüştürmeye başlayabilirsiniz.

Yaşam alanlarında ege esintilerini görmek isteyenler, Alaçatı taşı tercih edebilir. Güneşten etkilenmeyen, su geçirmez özelliğe sahip olan Alaçatı dekoratif taş ortamınızı zengin gösterecektir. Soft bir renk görünüme sahip olmasından dolayı ortamınızda aradığınız huzura kavuşacaksınız. Hem ev hem de iş ortamları için ideal diyebileceğimiz dekoratif taşlar dandır. Böylece iş ve ev yaşantınızı doğal bir görünüme kavuşturacaksınız.


Alaçatı
Alaçatı - Selçuk

Ebatlar 1m2 de farklı ölçüler
Kalınlık Min:2cm / Max: 4cm
Ağırlık 1m2 /40 Kg
Uv Dayanımı Güneşten Etkilenmez
Nem Tepkisi Su ve Nem Geçmirmez
Kullanım Alanı İç ve Dış Mekan

Detaylar: Modüler yapısı uygulama kolaylığı sağlar. Yoğun dokulu yüzeyi onun gücünü pekiştirir. Modern yapılara çok uygundur.