Uygulamalar

Olivinstone kültür taşları ve tuğlaları ile yapılan uygulamalarımızdan bazı örnekler.
dekoratif taşlar ve dekoratif tuğlalar ile yapılan uygulamalarda kullanılan ürünler ne kadar kaliteli olursa, uzun yıllar uygulandığı alanlarda eski hallerini korurlar. Siz hayal kurup, tasarlayın, uygulamayı bize bırakın... dekoratif kültür taşları & dekoratif kültür tuğlaları

Taş Tuğla Duvar Kaplamaları :

Taş duvar kaplamaları özellikle de alanda dekorasyon sağlamak amacıyla sıklıkla tercih edilen bir uygulamadır. Hem rahat bir şekilde kullanım olanağı sunması hem de duvarların korunmasını sağladığı için yoğun bir şekilde talep görmektedir. Sizlerin beklentileriniz karşılayacak ve alandaki diğer eşyalarla uyum sağlayacak pek çok model bulunmaktadır. Model ve renk seçimi konusunda bir sınırlandırma yoktur. Kaplama yaptırmak istediğiniz tavan alçak olan bir tavansa dikey çizgiler kullanabilir yüksek ise yatay çizgiler kullanabilirsiniz. Alanın çok daha kullanışlı bir hale getirilmesini sağlayabilirsiniz.

Taş Duvar Kaplama Fiyatları :

Taş duvar kaplama fiyatları belirlenirken pek çok etken göz önünde bulundurulmaktadır. Bu sebeple de fiyatlar nedir diye sorduğunuz zaman somut bir fiyat almanız mümkün olmayacaktır. Her bütçeye hitap eden pek çok model bulunmaktadır. Seçtiğiniz modele göre fiyatlar da değişkenlik göstermektedir. Kaplama yaptırmak için çalıştığınız firma, fiyatların belirlenme aşamasında etkili olan bir diğer unsurdur. Her firmanın kendine göre bir fiyat tarifesi bulunmaktadır. Bazı dönemlerde çeşitli kampanyalar da yapılmaktadır. Firmaları takip ettiğiniz zaman, normalden ödeyeceğiniz ücretlerden çok daha uyguna yaptırabilirsiniz. Kaplama esnasında kullanılan malzemenin kalitesi de fiyata etki etmektedir.