Halikarnas

Doğal ve Modern Görünüm İçin...

Kültür taşlarının kullanımı dekorasyona doğallık kattığı gibi ortamdaki tüm mobilya tarzlarına da uyum sağlayabiliyor. Birbirinden farklı renk ve dokuda kültür taşı bulunabilmesi ise bu doğal malzemenin her dekorasyona uyum sağlamasını kolaylaştırıyor. Bodrum çilek taşı kültür taşı olarak sıkça tercih edilmektedir. Tercih nedeni ise nadide görünümünün yanı sıra özellikle sarımsı rengiyle sıklıkla tercih ediliyor.

Tasarımcılar tarafından sıkça kullanılan bodrum çilek taşı dekoratif kültür taşı kullanarak doğallıktan estetiğe uzanan bir dokunuş yapabilirsiniz. Kullanıldığı ortamda doğal bir görünüm kazandırırken aynı zamanda modern bir dekorasyonun da zeminini hazırlayan taş kaplama ürünleri olivinstone markamızla hazırlanmaktadır.


1010 Bodrum
1011 Bitez
1012 Gümbet
1013 Çilek

Ebatlar 1m2 de farklı ölçüler
Kalınlık Min:2cm / Max: 4cm
Ağırlık 1m2/40 Kg
Uv Dayanımı Güneşten Etkilenmez
Nem Tepkisi Su ve Nem Geçmirmez
Kullanım Alanı İç ve Dış Mekan

Yapı dekorasyonunda farklı dokusuyla dikkat çeken kültür taşları son günlerde farklı modelleriyle dikkat çekmektedir. Birçok farklı modeline rastlayabileceğiniz kültür taşlarının bazıları ise oldukça nadide taşlardır. En beğenilenler arasında yer alan çilek taşı dünyada sadece ülkemize bulunmaktadır.

Bütün kültür taşları modellerimizi sitemizde görebilirsiniz.