Profit Kültür Taşı

Dekorasyon ile ilgili her geçen gün yeni trendler ortaya çıkmaktadır. Yaşadıkları mekanlarda şıklık, doğallık ve yenilik arayanların bu arayışlarına cevap vermek adına çeşitlilik artmaktadır. Artık mekanlarda da doğala dönüş başlamıştır. Kültür taşı ise doğal taşın yapısına ve görüntüsüne yakın bir taş türüdür. Çimento, doğal bir malzeme olan kum ile karıştırılır. Renk pigmentleri yardımı ile farklı renkler elde edilir. Ayrıca içinde bazı katkı maddeleri bulunur.

Yapısı aynı ama şekli çeşitli olabilmektedir. İç ve dış mekanlarda duvar malzemesi olarak kullanılır. Her bir taşın şekli doğanın farklı bir yapısını yansıtmaktadır. Şıklık ve doğallığın bir arada olmasını isteyenler için doğru seçimdir. Profit Olivinstone markası ile üretimi yapılan kültür taşı grubu içerisinde yer alan bir taştır. Bu taşlar, doğal taşlardan daha hafif ama onlarla aynı görüntüye sahip taşlardır. Profit taşları ile döşenen mekanlar şık ve göz alıcı görüntüye sahip olurlar. Olivinstone kültür taşları ürün seçenekleri ile müşterilerine hizmet vermektedir.


810 Rustik
811 Kemer
812 Form
813 Izmir
814 History
815 Phaselis
816 Marmaris

Ebatlar 9x45-9x30-9x15 cm
Kalınlık Min:2,5cm / Max: 4cm
Ağırlık 1m2/40 Kg
Uv Dayanımı Güneşten Etkilenmez
Nem Tepkisi Su ve Nem Geçmirmez
Kullanım Alanı İç ve Dış Mekan

Detaylar: Modüler yapısı uygulama kolaylığı sağlar. Yoğun dokulu yüzeyi onun gücünü pekiştirir. Modern yapılara çok uygundur.