River

Yaşam standartlarınızı ve göz zevkinize katkı sağlayacak dekoratif tuğla dekorasyon seçeneklerimiz ile istediğiniz her alana uygulama hizmeti sunmaktayız. Doğal tuğla görünümü veren river kategorisindeki taşlarımız mekana uygu renk skalası sunmaktadır. Ayrıca dekoratif tuğla seçeneklerinden biri olan river tuğlalar, özellikle modern yapı dekorlarına şıklık katmaktadır.

Modüler yapısı sayesinde istenilen her alana kolaylıkla uygulanabilirken, uygulandığı alana hemen uyum sağlar. Bu sayede uzun yıllar duvarlarınızda, deforme yaşamadan kullanabilirsiniz. Estetik bir görüntü sağlayan duvar taşlarımız, istenildiği zaman sökülebilir. Sökülen alanda asla kalıcı bir hasar bırakmaz. Kalınlı ve tortulu yapısı sayesinde gerçekçi bir görünüm sunar. Farklı renk seçenekleri sayesinde her dekora yakışır şekilde tasarlanmıştır. Modern tasarımlarda sıklıkla tercih edildiği gibi nostaljik yapılarda da şık durmaktadır.


310 Roma
311 Antik
312 Ahlat
313 Beyaz
314 Karamel
315 Luna
316 Dark
317 Krem
318 Olimpos
319 Side
321 Kas

Ebatlar
Kalınlık Min:2cm / Max: 2cm
Ağırlık 1m2/20 Kg
Uv Dayanımı Güneşten Etkilenmez
Nem Tepkisi Su ve Nem Geçmirmez
Kullanım Alanı İç ve Dış Mekan

Detaylar: Modüler yapısı uygulama kolaylığı sağlar. Yoğun dokulu yüzeyi onun gücünü pekiştirir. Modern yapılara çok uygundur.