Castle

Doğal ve şık görüntü isteğiyle birlikte dekorasyonda da doğal malzemeler kullanılmaya başlanmıştır. Kültür taşı olarak bilinen malzeme doğal taş formunda üretilir. Çimento ve kumun hidrolik bir madde ile birleştirilmesinden yapılır. Kültür taşı yapımı için seçilen kum, kaliteli bir üretim olması için özel olarak seçilir. Hidrolik malzeme ile birlikte sert ve dayanıklı bir malzeme elde edilir. Kültür taşı doğal taş kadar ağır değildir ama görüntüsü birebir doğal taş görünümündedir. Farklı renkler ve şekil isimleri mevcuttur.

Dekoratif açıdan son derece şık görünen bu ürünler, uzun sürede dayanırlar. Hazırlanması sırasında içine katılan renkli pigmentler ile farklı renkler elde etmekte mümkündür. Farklı şekiller verilerek mekânlarda kullanılır. Kullanıldığı mekânlara kaliteli ve samimi bir hava katar. Doğanın imkânlarından faydalanarak, daha kullanışlı doğal malzemeler yaratılmış olur. Kültür taşı iç veya dış mekânlarda kullanılabilir.


910 Kumluca
911 Akyar
912 Castle Kepenek

Ebatlar 1m2 de farklı ölçüler
Kalınlık Min:2cm / Max: 4cm
Ağırlık 1m2 /40 Kg
Uv Dayanımı Güneşten Etkilenmez
Nem Tepkisi Su ve Nem Geçmirmez
Kullanım Alanı İç ve Dış Mekan

Detaylar: Dekoratif kültür taşları ile yapılarınızda modern ve bir o kadar antik çağın etkilerini görebileceğiniz uygulamalar yapabilir, cephelerinizde ve yapılarınızın her türlü duvarlarında rahatlıkla kullanabilirsiniz. Uygulama kolaylığı, sıcak ve soğuk hava etkileri ve hafif olmasından dolayı tercih edebilir, yeni nesil dekorasyon trendine uyum sağlayabilirsiniz.